Yhteystiedot

Isännöintipalvelu Järvinen

Teiskontie 25 E
33500 Tampere
Sijainti kartalla »

Toimistomme sijaitsee Tampereella Kalevan kaupunginosassa, osoitteessa Teiskontie 25 E, 2. kerroksessa.

Toimistoltamme löytyy modernit kokoustilat.

Ota yhteyttä ja tule palveltavaksi!

asiakaspalvelu@isannointijarvinen.fi
Puh. 010 271 6300

Palvelemme teitä:
maanantaista torstaihin klo 9.00-16.00,
perjantaisin klo 9.00-15.00

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@isannointijarvinen.fi

Ota yhteyttä

Henkilökunta

Pinja Pehkonen
Asiakaspalvelu,
Kiinteistösihteeri, isännöitsija IAT

Puh. 010 271 6300
pinja.pehkonen@isannointijarvinen.fi

Sari-Eliisa Pyykkönen
Isännöitsijä, IAT

Puh. 010 271 6308
sari.pyykkonen@isannointijarvinen.fi

Tero Vänninmaja
Vastaava isännöitsijä IAT, ITS, Kira-JET

Puh. 010 271 6307
tero.vanninmaja@isannointijarvinen.fi

Pekka Lindlöf

Isännöitsijäharjoittelija

Puh. 010 271 6305

pekka.lindlof@isannointijarvinen.fi

Janne Jaakkola
Isännöitsijä DI, ITS-Tek, IAT

Puh. 010 271 6306
janne.jaakkola@isannointijarvinen.fi

Anssi Voutilainen

Isännöitsijäharjoittelija

Puh. 010 271 6300

anssi.voutilainen@isannointijarvinen.fi

Pinja Rauhamäki
Kirjanpitäjä KPT I

Puh. 010 271 6303
pinja.rauhamaki@isannointijarvinen.fi

Paula Järvinen
Hallituksen jäsen
paula.jarvinen@isannointijarvinen.fi

Jani Järvinen

Tekninen asiantuntija, arkk.yo

Puh. 010 271 6301
jani@isannointijarvinen.fi

Jonna Rantala
Toimitusjohtaja, KTM,  Isännöitsijä ITS, AIT

Puh. 010 271 6302
jonna.rantala@isannointijarvinen.fi

Jouko Järvinen
Hallituksen puheenjohtaja
jouko.jarvinen@isannointijarvinen