Yhteystiedot

Isännöintipalvelu Järvinen

Teiskontie 25 E
33500 Tampere
Sijainti kartalla »

Toimistomme sijaitsee Tampereella Kalevan kaupunginosassa, osoitteessa Teiskontie 25 E, 2. kerroksessa.

Toimistoltamme löytyy modernit kokoustilat.

Ota yhteyttä ja tule palveltavaksi!

asiakaspalvelu@isannointijarvinen.fi
Puh. 010 271 6300

Palvelemme teitä:
maanantaista torstaihin klo 9.00-16.00,
perjantaisin klo 9.00-15.00

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@isannointijarvinen.fi

Ota yhteyttä

Henkilökunta

Pinja Pehkonen
Asiakaspalvelu,
Kiinteistösihteeri, isännöitsija IAT

Puh. 010 271 6309
pinja.pehkonen@isannointijarvinen.fi

Pekka Hellsten
Isännöitsijä ITS-Tek

Puh. 010 271 6307
pekka.hellsten@isannointijarvinen.fi

Janne Jaakkola
Isännöitsijä DI, ITS-Tek, IAT

Puh. 010 271 6306
janne.jaakkola@isannointijarvinen.fi

Juha Harmaala

Tekninen Isännöitsijä IAT (käynnissä),
rakennusmestari, rakennuskonservaattori

Puh. 010 271 6300
juha.harmaala@isannointijarvinen.fi

Marika Saarijärvi
Kirjanpitäjä

Puh. 010 271 6305
marika.saarijarvi@isannointijarvinen.fi

Jani Järvinen
Tekninen asiantuntija

Puh. 010 271 6304
jani@isannointijarvinen.fi

Jonna Rantala
Toimitusjohtaja, Isännöitsijä ITS, AIT

Puh. 010 271 6302
jonna.rantala@isannointijarvinen.fi

Jouko Järvinen
Hallituksen puheenjohtaja

Puh. 010 271 6301
jouko.jarvinen@isannointijarvinen.fi

Paula Järvinen
Hallituksen jäsen

Puh. 010 271 6303
paula.jarvinen@isannointijarvinen.fi